FAQ

Czy wymieniając fabryczny radioodtwarzacz na stację multimedialną utracę gwarancję na samochód ?

Nie ma możliwości utraty gwarancji ponieważ instalując nasze systemy multimedialne nie ingerujemy w instalację elektryczną samochodu i nie naruszamy oryginalnej konstrukcji pojazdu. Wszystkie urządzenia multimedialne w naszej ofercie za wyjątkiem niektórych modeli uniwersalnych 2DIN, posiadają gniazda idealnie pasujące do oryginalnej instalacji samochodu oraz są w pełni kompatybilne z danymi modelami aut.

Jakie oprogramowanie nawigacyjne mogę zastosować w oferowanych stacjach multimedialnych ?

Jednostki oparte na systemie operacyjnym Android obsługują wszystkie popularne programy nawigacyjne takie jak: AutoMapa, Google Maps, Sygic, Yanosik, MapaMap, TomTom, iGo, Navigon, NaviExpert, oraz wiele innych. Do stacji z systemem operacyjnym Windows CE polecamy oprogramowanie: AutoMapa oraz iGo.

Dlaczego pojawia się problem z instalacją aplikacji "Yanosik" ze sklepu Play ?

Instalator aplikacji w sklepie Play sprawdza czy w naszym urządzeniu znajduje się określony typ modułu GPS, stosowany zazwyczaj w telefonach komórkowych oraz tabletach. Stacje multimedialne posiadają odmienne, bardziej zaawansowane moduły w związku z czym należy dokonać instalacji z poziomu pobranej aplikacji (APK). Instalatora pobieramy na komputerze, kopiujemy na kartę pamięci i z jej poziomu uruchamiamy w stacji multimedialnej.

To Top